www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 953372
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MŰSZAKVEZETŐ/ TERMELÉSI VEZETŐ (élelmiszeripar)

Feladatok:
  • A termelés szakmai irányítása, felügyelete, termelési feladatok meghatározása, ellenőrzése;
  • Erőforrások, munkafeltételek biztosítása, folyamatos működés felügyelete;
  • A termelés gazdaságosságának folyamatos nyomon követése, szükséges intézkedések megtétele a hatékonyság javítására;
  • Költségek szintjének csökkentése, a minőség javítása, a termékfejlesztési folyamatos biztosítása, tervszerű és optimális anyaggazdálkodás;
  • A termelésre vonatkozó minőségirányítási, higiéniai, biztonsági, munkavédelmi előírások betartása;
  • Napi problémák kezelése, folyamatos fejlesztési javaslatok kidolgozása.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy élelmiszeripari végzettség;
  • 3-5 éves, preferáltan ÉLELMISZERIPARI (feldolgozóipar, FMCG/Food/Beverages, műanyag-vegyipar) gyártásban szerzett (TERMELÉSI VEZETŐ, MŰSZAKVEZETŐ, csoportvezető) tapasztalat;
  • Vezetői képességek (10-50 fő);
  • Gyakorlatias, termelés közeli hozzáállás;
  • Aktív angol nyelvtudás előnyt jelent;
  • Határozott személyiség, jó szervező, érdekérvényesítő és vezető készség;
  • Megbízható, precíz és alapos végrehajtás;
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Munkavégzés helye: Komárom

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Komárom-Esztergom