www.cvonline.hu

Műszakvezető Táborfalvára

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Műanyag-feldolgozással foglalkozó partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Feladatok:

-          Fröccsöntő gépek üzemeltetése

-          szerszámok installálása

-          gyártás elindítása

-          részvétel a gépek karbantartásában és felújításában

Elvárások:

-          Minimum középfokú technikusi végzettség (előny a felsőfokú műszaki végzettség)

-          Minimum 3 év műanyag feldolgozó üzemben (fröccsöntő, flakonfúvó, extrúdáló stb.) szerzett műszaki jellegű tapasztalat (műszakvezető, gépbeállító, üzemvezető, fröccsöntőgép technológus)

-          önálló, precíz munkavégzés

-          problémamegoldó készség

-          gépek körültekintő kezelése

Amit kínálunk:

-          családias munkahelyi légkör

-          versenyképes jövedelem

-          lakhatási támogatás

-          munkába járási költségtérítés

Munkarend:

-          3 műszakos, heti váltásban

Munkavégzés helye:

-          Táborfalva

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő