www.cvonline.hu

Műszakvezető (szerelde) Székesfehérvár Ref.szám: HM-1149

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 911510

Feladatok:

  • Szerelde üzemegység teljes körű irányítása (gyártás ütemezése)
  • Gyártási dokumentációk alapján a szerkezetek legyártatásának a meghatározott határidőre, megfelelő minőségben történő biztosítása
  • Gépek, berendezések karbantartásának tervezése, az ehhez szükséges erőforrások kalkulálása
  • Dolgozók munkájának közvetlen koordinálása, műszakok szervezése
  • ISO 9001:2009, valamint a német RAL Gütezeichen rendszer szerinti működés biztosítása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartatása, oktatások megtartása
  • A társaság és a gyártóüzem képviselete társaságon belül és külső partnerek felé

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • A szakterületen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk
  • Csoportvezetői, műszakvezetői múlt előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy aluminimum homlokzati elemek gyártására specializálódott Megbízója számára toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1149-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +3620/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő