www.cvonline.hu

Műszakvezető (Somogy megye)

  • A hirdetés 247 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi munkakörbe:

Pozíció leírása:

A termelés feltételeinek ellenőrzése, a termékek gyártásának elindítása, felügyelete, hiba esetén beavatkozás és javaslattétel a folyamatok javítására;
Termelési terv végrehajtása, teljesülésének követése;
A műszakhoz tartozó dolgozók munkájának szakszerű irányítása;
Gépbeállítók, gépkezelők, operátorok betanítása;
Hatékony alapanyag felhasználás, állásidők csökkentése;
Készletgazdálkodás, gyártási dokumentáció;
Minőségbiztosítási elvárások betartása és betartatása;
Napi együttműködés a területi vezetőkkel, más műszakvezető kollégákkal.

Követelmények:

Középfokú végzettség
Műanyagipari, fröccsöntési tapasztalat sorozatgyártásban
Csoport irányításában szerzett gyakorlat
3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:

Siófok, Somogy megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Cafeteria már próbaidő alatt
Bónusz
Fejlődési lehetőség

Helyek Siófok
Székesfehérvár
Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola