www.cvonline.hu

Műszakvezető / Shift Supervisor Budapest

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Barátságos környezet, kiváló kávé és különleges emberek – STARBUCKS

1971-ben egy szerény kávézó nyílt Seattle történelmi Pike Place piacán. Több mint negyven évvel később és több millió „latte” után, a szomszédok búvóhelyéből a világ egyik legnagyobb és legismertebb márkája lett. A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt.

Amit ajánlunk:

  • Egyedülállóan barátságos és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Tréningek az alapoktól
  • Kiváló fejlődési lehetőség egy fiatal, dinamikus és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Elvárások / Feladatok:

Olyan felelősségteljes, vezetői készséggel rendelkező jelölteket keresünk, akik a kávézó magas színvonalú működését biztosítják, példát mutatnak a csapatnak, betartva a Starbucks értékeket és kultúrát, egy barátságos, szakmailag kiváló munkakörnyezetet teremtve.

Ha szeretsz emberekkel dolgozni, képes vagy irányítani őket, tudsz jó munkakörnyezetet teremteni, jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel és szereted a kávé ízvilágát, ez a megfelelő pozíció számodra!

  • Jó kapcsolatteremtő készség, asszertív kommunikáció a vendégekkel és partnerekkel
  • Magas szintű kiszolgálás, tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Gyors tanulási képesség és csapatjátékos készség
  • Döntésképesség, vezetői ambíciók
  • Határidők betartására való képesség, mérhető eredmények elérése
  • Szóbeli és írásbeli utasítások betartása és betartatása
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten
  • Belső motiváció a folyamatos szakmai fejlődésre

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához önéletrajzod az alábbi e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol.