www.cvonline.hu

Műszakvezető / Shift Supervisor (Budapest)

  • Frissítve 19 napja

Kávéval Minden Lehetséges! Csatlakozz hozzánk és légy része a márkának,

 amit a kávé szerelmesei világszerte imádnak!

A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt. Kávézóinkban nap mint nap különleges emberek találkoznak, akik szeretnek a Starbucksnál időzni. Nálunk a beszélgetéseknek soha nincs vége. Ha Te is szeretsz másokat inspirálni, csatlakozz hozzánk!
Ajánlatunk:

  • Egyedülállóan barátságos, emberközpontú és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Professzionális oktatási csomag az alapoktól
  • Folyamatosan elérhető karrierlehetőségek és szakmai képzések
  • Barátságos és dinamikus munkakörnyezet
  • Kiemelkedő csapatszellem és munkahelyi légkör
  • Stabil, nemzetközi háttér és versenyképes juttatási csomag

Feladataid / kihívásaid:

  • A különleges „Starbucks Élmény” folyamatos biztosítása a vendégek számára
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Folyamatok és feladatok megértése és betartása, betartatása a megfelelő minőségben
  • Csapat motiválása és példamutatás a csapatnak, betartva a Starbucks értékeit és kultúráját egy barátságos, egyedülálló munkakörnyezetet teremtve
  • Műszakvezetés, mérhető eredmények elérése
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Árukészlet optimalizálása, költségek elemzése és optimalizálása, rendelések és leltározás
  • Berendezések tisztán és karbantartása

Elvárásaink:

  • 2-3 éves tapasztalat hasonló pozícióban (elsősorban vendéglátás, kereskedelem, HORECA)
  • Tapasztalat kollégák koordinálásában, vezetésében
  • Vezetői kompetenciák és ambíciók; döntésképesség
  • Lelkes és energikus személyiség, Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors tanulási képesség és csapatjátékos készség
  • Belső motiváció a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Rugalmasság: Munkavégzés hétvégén és változó műszakokban
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához, önéletrajzodat az alábbi email címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol: Shift Supervisor Starbucks.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest