www.cvonline.hu

Műszakvezető / Shift Supervisor Budapest

  • A hirdetés 141 napja lejárt

Kávéval Minden Lehetséges! Csatlakozz hozzánk és légy része a márkának,
amit a kávé szerelmesei világszerte imádnak!

A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt. Kávézóinkban nap mint nap különleges emberek találkoznak, akik szeretnek a Starbucksnál időzni. Nálunk a beszélgetéseknek soha nincs vége. Ha Te is szeretsz másokat inspirálni, csatlakozz hozzánk!

Amit ajánlunk:

  • Egyedülállóan barátságos és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Tréningek az alapoktól és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Karrierlehetőség egy fiatal, dinamikus és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Remek társaság, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Elvárások:

  • 2-3 éves tapasztalat hasonló pozícióban (elsősorban vendéglátás, kereskedelem, HORECA)
  • Tapasztalat kollégák koordinálásában, vezetésében
  • Vezetői kompetenciák és ambíciók; döntésképesség
  • Lelkes és energikus személyiség, Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors tanulási képesség és csapatjátékos készség
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten
  • Belső motiváció a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Rugalmasság: Munkavégzés hétvégén és változó műszakokban

Feladataid:

  • Vendégek kedves, mosolygós és magas szintű kiszolgálása
  • Műszakvezetés, mérhető eredmények elérése
  • Szóbeli és írásbeli utasítások betartása és betartatása
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Példamutatás a csapatnak, betartva a Starbucks értékeket és kultúrát, egy barátságos, szakmailag kiváló munkakörnyezetet teremtve
  • Árukészlet optimalizálása, költségek elemzése és optimalizálása, rendelések és leltározás
  • Berendezések tisztán és karbantartása

Ha szeretnél csatlakozni a Starbucks csapatához, önéletrajzod a lenti e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót, amire pályázol.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő