www.cvonline.hu

Műszakvezető / Shift Supervisor Budapest

  • A hirdetés 362 napja lejárt

Barátságos környezet, kiváló kávé és különleges emberek – STARBUCKS

1971-ben egy szerény kávézó nyílt Seattle történelmi Pike Place piacán. Több mint negyven évvel később és több milliós „latte” után, a szomszédok búvóhelyéből a világ egyik legnagyobb és legismertebb márkája lett. A Starbucks névről a legjobb minőségű kávéra, vendégszerető környezetre, egyedi kiszolgálásra és az innováció iránti szenvedélyre gondolunk. Folyamatos növekedéssel, több mint 20.000 helyen, a világ minden táján megtapasztalhatjuk a Starbucks élményt.

Amit ajánlunk:

  • Egyedülállóan barátságos és vidám “Bring Fun to Life” munkahelyi kultúra
  • Tréningek az alapoktól és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Karrierlehetőség egy fiatal, dinamikus és nemzetközi munkakörnyezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Elvárások:

  • 2-3 év vendéglátás (kereskedelem) területén szerzett tapasztalat hasonló pozícióban
  • Tapasztalat kollégák koordinálásában, vezetésében
  • Vezetői kompetenciák és ambíciók; döntésképesség
  • Lelkes és energikus személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Gyors tanulási képesség és csapatjátékos készség
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten
  • Belső motiváció a folyamatos szakmai fejlődésre

Feladataid:

  • Vendégek kedves, mosolygós és magas szintű kiszolgálása
  • Műszakvezetés, mérhető eredmények elérése
  • Szóbeli és írásbeli utasítások betartása és betartatása
  • Tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása
  • Asszertív kommunikáció a vendégekkel és partnerekkel
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • Példamutatás a csapatnak, betartva a Starbucks értékeket és kultúrát, egy barátságos, szakmailag kiváló munkakörnyezetet teremtve
  • Árukészlet optimalizálása, költségek elemzése és optimalizálása, rendelések és leltározás
  • Berendezések tisztán és karbantartása
Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol