www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 915540

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰSZAKVEZETŐ / SHIFT LEADER (Élelmiszeripar, HACCP)

Feladatok:
  • A termelésben dolgozók (30 fő) munkájának felügyelete 3 műszakos munkarendben;
  • A minőségügyi és termelési célok megvalósítása, a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek legyártásának biztosítása;
  • Termelési folyamatok fejlesztése és a termelékenység javítása;
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel;
  • Optimális létszámtervezés, munkaidő beosztás készítése, munkaidő nyilvántartás felügyelete;
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése;

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (ÉLELMISZERIPARI előnyt jelent);
  • 3-5 éves élelmiszeripari / FMCG termék előállító üzemben szerzett TERMELÉSIRÁNYÍTÓI, MŰSZAKVEZETŐI munkatapasztalat;
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség;
  • HACCP ismeretek;
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, kreativitás;
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • SAP ismeret előnyt jelent.

Munkavégzés helye: Heves megye, Gyöngyös

Kérjük küldje el a részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (word formátumban) vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota (E-mail cím megjelenítése)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Heves