www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 915580
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Skandináv munkakultúrával rendelkező nemzetközi szintű autóipari beszállító céghez keresünk hosszú távra munkatársat.

MŰSZAKVEZETŐ (AMO-0006)

Az új munkatárs feladatai lesznek:
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, gyártási költségek csökkentése,
  • Kb. 70-80 fős termelési műszak vezetése,
  • Meghatározott termékcsoportokra, ill. gyártósorokra a gyártás-előkészítés és a gyártás irányítása,
  • A napi termelés folyamatos ellenőrzése, a gyártósorok termelékenységének, minőségi működésének ellenőrzése,
  • Közreműködés a termeléshez szükséges gyártási dokumentációk karbantartásánál, a létszámtervezésében és a kapacitásszámítások, ellenőrzésében.
  • Gyártósorok létszámának koordinálása vevői igényekkel összhangban,
  • Produktív dolgozók jelenlétének szabályozása,
  • Beszámolási kötelezettség a termelési részlegvezető felé,
  • Részvétel a termelési részleg folyamatos fejlesztésében.
A pozíció betöltésének feltételei:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Termelésszervezésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Angol nyelv ismerete előny

Határozott, önálló, következetes, céltudatos személyiségű szakemberek jelentkezését várjuk!

Munkavégzés helye: Sopron közelében

Tech People LÁBLÉC