www.cvonline.hu

Műszakvezető (S01mv)

  • A hirdetés 271 napja lejárt

Műszakvezető

S01mv

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Műszakvezető munkatársat.

Feladatok:

  • 30 fő vezetése, irányítása és a dolgozók hatékony munkájának támogatása;
  • Létszámtervezés;
  • Szoros együttműködés a logisztikával, minőségbiztosítással;
  • Napi/heti termelési terv végrehajtása, a vevői igények alapján optimalizálása;
  • Termelés előkészítése a következő műszak számára;
  • Folyamatos alapanyag-ellátás biztosítása a termelési területek számára;
  • Dokumentációk ellenőrzése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettsége;
  • Autóipari, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Több műszakrend vállalása;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Angol vagy német társalgási szintű ismerete.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő