www.cvonline.hu

Műszakvezető (Referenciaszám: UJ-912)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.06.18.
Hirdetés azonosító: 782603

Elvárások:

  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • 40-50 fős üzem irányítása
  • Határozottság
  • Precizitás
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Német és/vagy angol nyelv kommunikációs ismerete

Feladatok:

  • A hatáskörébe tartozó területen a termelés tervezése és végrehajtása, a határidők figyelembevételével
  • Megfelelő minőség biztosítása
  • Technológiai fegyelem betartatása
  • Hatékonyság folyamatos javítása
  • Projektindításoknál a megvalósíthatóság ellenőrzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Albérlet

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. szerszámgyártással és karbantartással foglalkozó, nemzetközi hátterű cég számára kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kérjük, hogy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó UJ-912-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Gyevnár Katánál a 20-967-3093-as mobilszámon vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban. (8000 Székesfehérvár, Piac tér 8.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)