www.cvonline.hu
Műszakvezető (Referenciaszám: PJ4918)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1082122
lejárt

Móri multinacionális autóipari megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi többműszakos munkakörbe:

Műszakvezető

Feladatok:
- A havi termelési programban előírt munka személyekre történő egyenletes beosztása
- Szabadságolási tervek elkészítése, döntéshozatal szabadságok kiadásában
- Túlóra elrendelése
- Termelést követő kimutatások, nyilvántartások vezetése
- Supervisorok, Csoportvezetők, fizikai dolgozók betanítása, oktatása
- Termelésvezető, Minőségbiztosítási vezető szakmai tanácsainak, utasításainak betartása és betartatása
- Termelést akadályozó problémák jelzése a Területvezetőnek, elhárításukra javaslatok kidolgozása
- Folyamatos kapcsolattartás a Készletezővel, Raktárosokkal, Minőségellenőrökkel a termelés zökkenőmentes működésének biztosítása érdekében
- Napi és havi zárások elkészítése, termelési mutatók számítása
- Műszakok közötti kapcsolattartás, műszakkezdéskor műszak átvétele, műszak beosztások elkészítése
- Terület felkészítése 5S, PK, ISO auditokra
- Havi vezetői megbeszéléseken való részvétel, azok anyagának elkészítése
- Műszak munkájának hó végi értékelése
- Házirend, munkahelyi rend betartatása, takarítási feladatok elvégeztetése
- Adott esetben másik Műszakvezető helyettesítése
- Területi fejlesztések végrehajtása, beruházások támogatása

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Releváns vezetői tapasztalat
- MS Office ismeretek, különösen Excel
- Alapszintű angol nyelvtudás
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Határozott és pro-aktív személyiség
- Nyitottság a tanulásra és a szakmai fejlődésre
- Folyamatos munkarend vállalása (rugalmasság)

Előnyt jelent:
- autóipari tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- Stabil, biztos munkahely

- Korszerű munkakörülmények
- Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.