www.cvonline.hu
Műszakvezető (Referenciaszám: PJ4664)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1058311

Siófoki multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Műszakvezető

Feladatok:
- Termelési terv végrehajtása, teljesülésének követése
- Gép és erőforrás hatékony gazdálkodás
- Hatékony alapanyag felhasználás
- Állásidők csökkentése
- Új munkatársak oktatása
- Gyártási dokumentáció kezelése
- Készletgazdálkodás

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Tömeggyártási tapasztalat
- Műanyagipari, fröccsöntési tapasztalat
- 2-3 éves műszakvezetői vagy csoportvezetői gyakorlat
- Lean ismeret

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.