www.cvonline.hu
Műszakvezető (Referenciaszám: PJ4068)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.09.
Jelentkezési határidő: 2016.04.10.
Hirdetés azonosító: 995518
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Feladatok:
- Túlórák szervezése, szabadságok kiadása, jóváhagyatása, munkaidő és egyéb szabályok betartatása
- 5S fenntartása a hozzátartozó területen
- Gyártási terv betartása
- Termékeknél, folyamatoknál intézkedések bevezetése vagy kezdeményezése
- A végrehajtott intézkedések hatékonyságának ellenőrzése és jóváhagyása
- Fejlesztési / jobbító intézkedésekre irányuló javaslatok továbbítása a felelősök felé
- Folyamatos kapcsolattartás a minőségirányítással
- Folyamatos anyag és alkatrészellátás szervezése
- Nem megfelelő termékek (ill. hibás folyamatok) további kezelésének / megjelölésének felügyelete
- Gyártási dokumentumok aktualizálása (pl. elektronikus műszaknapló), és ellenőrzése

Elvárások:
- Középfokú (műszaki) végzettség
- Multinacionális vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és szervező készség
- Nagyfokú önállóság

Előny:
- Összeszerelésben szerzett jártasság
- Autóipari tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.