www.cvonline.hu
Műszakvezető (Referenciaszám: PJ3966)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.18.
Jelentkezési határidő: 2015.10.24.
Hirdetés azonosító: 983347
lejárt

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszakvezető

Feladatok:
- Munka- és termelésszervezési feladatok ellátása, munkafolyamatok irányítása
- Gépcsoportok összehangolása, erőforrások optimális kialakítása, raktárkezelés
- Alapanyagok beérkeztetése, visszavételeztetése, könyvelése, jelentése
- Létszámgazdálkodás, szabadságolások tervezése, ütemezése
- Gyártási folyamatok javítása

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség
- Műszakvezetői tapasztalat hasonló területen
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Jó kapcsolattartói, irányítói és szervezési készség

- Megszakítás nélküli műszakrend vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
- Versenyképes jövedelem (alapbér + teljesítmény bónusz + cafeteria)
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, részletes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.