www.cvonline.hu
Műszakvezető (Referenciaszám: PJ2931)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.27.
Hirdetés azonosító: 823759
lejárt

Magyarország piacvezető takarmánygyártó vállalatának csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:
- A műszak munkafázisainak és a beosztott dolgozók munkájának koordinálása
- A meghatározott termelési program figyelemmel kísérése
- Gyártási sorrend meghatározása
- A gyártási folyamatos felügyelete
- A legyártott és elkészült termékek ellenőrzése
- Az üzemvezetői és karbantartási utasítások betartása és betartatása
- Munkanaplók napra készen tartása
- Gyártási adminisztráció elvégzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Minimum 2-3 éves csoportvezetői / műszakvezetői tapasztalat
- Több műszakos munkarend vállalása
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- Műszakpótlék
- Stabil, biztos vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr