www.cvonline.hu
Műszakvezető (Referenciaszám: PJ2592)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.11.27.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 702004
lejárt

Székesfehérvári partnerünk részére keresünk munkatársat alábbi munkakörbe:

Műszakvezető

Feladatok:

- A gépek, eszközök üzemképes állapotát fenntartja
- Vezeti és irányítja a rábízott dolgozókat, gondoskodik az új dolgozók betanításáról
- Termelést akadályozó problémák jelentése, megoldási alternatíva keresése
- A gyártásban betartja és betartatja a programban előírt sorrendet
- A munkavédelmi és üzembiztonsági előírások betartatása
- A munkafolyamatok optimalizálásában való aktív közreműködés
- A műszakjelentés alapján elkészíteni a termelési jelentést

Elvárások:
- Középfokú (műszaki) végzettség
- Hasonló területen szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
- Vezetői tapasztalat
- LEAN ismeretek
- Kiváló szervezőképesség, határozottság
- 2 műszakos munkarend vállalása
- B kategóriás jogosítvány

Előny:
- PLC, műszaki rajz ismerete

- Angol nyelvismeret

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.