www.cvonline.hu

Műszakvezető Ref.615

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.04.04.
Hirdetés azonosító: 770379
lejárt

Műszakvezető

Ref.615

Partnercégünk meghatározó szerepet tölt be mind a hazai mind a nemzetközi piacon. Profiljuk a fémmegmunkálás és alkatrészgyártás, gépjárműipari megrendelők részére.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus), Előny: felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat (minimum 2 év)
  • Termelő vállalatnál csoport vagy műszakvezetőként szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs és jó szervezőkészség
  • Magabiztos fellépés
  • Vezetői készségek
  • Kitartó, terhelhető személyiség

Előny:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség (gépgyártás és forgácsolástechnológia)
  • Gyártási technológiák ismerete (fémforgácsolás)

A munkakör legfőbb célja:

  • A műszakban dolgozó munkatársak munkájának irányítása (körülbelül 30 fő), segítése, szervezése.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A műszakban dolgozó kollégák munkájának koordinálása, irányítása, szükség esetén technikai segítségnyújtás
  • A munkatársak folyamatos teljesítményértékelése, fejlesztése
  • A termelés megszervezése az adott felsőbb vezetői utasítások, termelési tervek alapján
  • A minőség és termelékenység szem előtt tartása, dokumentálása
  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Napi együttműködés a vezetőkkel, mérnökökkel, más műszakvezető kollégákkal
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődés, előrelépés
  • Modern munkakörnyezet
  • Csapatszellem
  • Versenyképes juttatási csomag

További információk:

  • A munkavégzés helye: Baranya megye Pécs vonzáskörzetében
  • Kezdés várható időpontja: Azonnal

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, kellő szaktudással rendelkezik a pozíció betöltéséhez, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét, valamint a referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu