www.cvonline.hu

Műszakvezető Ref.1049

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.10.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.19.
Hirdetés azonosító: 938765
lejárt

Elektronikai területen működő Partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszakvezető

Feladatok:

  • A beosztottak munkájának irányítása, felügyelete és motiválása
  • A termelési folyamat felügyelete
  • Műszakok tervezése, kialakítása
  • A termelési terv teljesülésének figyelemmel kísérése
  • Minőségi és mennyiségi elvárások figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a termelési részlegekkel és beosztott munkatársakkal
  • Felmerülő hibák megoldására javaslatok kidolgozása
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Előny: elektronikai ismeret vagy szakmai háttér
  • Termelésben, műszak vagy kisebb csoportok vezetésében szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Gyors reagálás
  • Szisztematikus gondolkodásmód

Amit Megbízónk ajánl:

  • Megbízható pozíció egy stabil és folyamatosan bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi háttér
  • Modern és rendezett munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások
  • Kiemelt juttatási csomag (Bér+Cafeteria)
  • Gyárlátogatás a külföldi anyavállalatnál

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye ( A cég telephelyén)

Egyéb:

  • Munkaidő-2 műszak 6-tól 14-ig és 14-től 22-ig

Szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Kérjük, jelentkezéskor az e-mail tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó referenciaszámot: ,,Műszakvezető Ref.1049,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu