www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (Présüzem)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1069785

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk rátermett munkatársat:

Feladatok

  • Munkavállalók irányítása az adott termelési területen
  • Részvétel a termelési tervezésében
  • A területét érintő gyártási terv biztosítása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű alkatrész legyártatása
  • Riportok készítése az Üzemvezető felé
  • A munka- és tűzvédelmi, illetve környezetvédelmi szabályok munkavállalókkal történő betartatása, az üzemi rend biztosítása
  • Üzemzavar esetén a Karbantartás értesítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (létszámterv készítése, jelenléti ív nyomon követése, szabadságok kiadása)

Elvárások

  • Középfokú műszaki iskolai végzettség, autóiparban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Préstechnológia ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség
  • Vevőközpontúság
  • Tanulási hajlandóság
  • Vezetői készség és döntésképesség
  • 3 műszakban való munkavégzés (8 órás beosztás)

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ (Présüzem), Komárom-Esztergom megye