www.cvonline.hu
Műszakvezető (PJ3540)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 925911

Személyszállítással foglalkozó, budapesti partnercégünk számára keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Elvárások:

- Autószerelő végzettség
- Autóvillamossági ismeretek, tapasztalat
- Min. 1-2 éves vezetői lakatos tapasztalat
- Többműszakos munkarend vállalása (Nappalos, éjszakás)

Feladatok:

- Munkafelvétel, munkák szakirányú kiosztása
- Elvégzett munkák ellenőrzése, folyamatos felügyelete
- Raktérből kiadott alkatrészek ellenőrzése
- Raktárral folyamatos kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- A biztonságos munkavégzés folyamatos ellenőrzése
- A műhelyben elhelyezett eszközös sorban tartása
- Költséghatékony munkavégzés ellenőrzése

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Szálláslehetőség
- Korszerű és csúcskategóriás autóbuszokon történő munkavégzés
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, küldje el önéletrajzát csatolva az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.