www.cvonline.hu
Műszakvezető (PJ3540)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 925911
lejárt

Személyszállítással foglalkozó, budapesti partnercégünk számára keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Feladatok:
- Munkafelvétel, munkák szakirányú kiosztása
- Elvégzett munkák ellenőrzése, folyamatos felügyelete
- Raktérből kiadott alkatrészek ellenőrzése
- Raktárral folyamatos kapcsolattartás
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- A biztonságos, költséghatékony munkavégzés folyamatos ellenőrzése

Elvárások:
- Autószerelő végzettség

- Autóvillamossági ismeretek, tapasztalat
- Többműszakos munkarend vállalása (Nappalos, éjszakás)

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség

- Szálláslehetőség
- Korszerű és csúcskategóriás autóbuszokon történő munkavégzés
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az ivett.molnar@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.