Műszakvezető Pest megyében (állattenyésztési területre) INTS/13/46

  • Company_icon INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Műszakvezető

Főbb feladatok:

  • Koordinálja a közvetlen irányítása alá tartozó egységek munkáját
  • Az állatok tartásának, gondozásának, takarmányozásának felügyelete
  • Az állattartó helyek és azok környezetének rendben tartása
  • Az állatok elhelyezése, ellátása, megfigyelése, az egészségi állapotuk ellenőrzése
  • A műszaki létesítmények felügyelete

Elvárások:

  • Minimum középfokú mezőgazdasági, agráripari végzettség
  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • Nyitott, rugalmas, elkötelezett, gyakorlatias személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Szarvasmarha, bárány, sertés tenyésztésben szerzett tapasztalat
  • Agrármérnöki végzettség
  • Vezetési tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és utazási költségtérítés
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, magas műszaki színvonalú munkakörnyezetben
  • Dinamikusan növekvő családias hangulatú multinacionális cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakörben

Munkavégzés helye:

  • Pest megye déli része

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő