www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 381931
lejárt

Karrier az Audinál

(013344) Műszakvezető - Motorgyártás V8 - Mechanikus megmunkálás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Műszakban dolgozó sori munkatársak irányítása és munkájuk szervezése (10-20 fő)
  • A munkatársak folyamatos teljesítményértékelése és fejlesztése
  • Adott gyártósoron a minőség és termelékenység szem előtt tartása
  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Napi együttműködés a gyártósor mérnökeivel, vezetőkkel, más műszakvezető kollégákkal és a logisztikával
  • Motorszereldékkel folyamatos kapcsolattartás

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.
Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Gyártási technológiák ismerete előny (fémforgácsolás)
  • Kommunikációképes németnyelv-tudás előny
  • Hasonló munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó szervezőkészség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Érdekérvényesítő készség
  • Terhelhetőség
  • Szisztematikus gondolkodásmód
  • Műszakba járási hajlandóság
  • Német nyelvtanulásra való hajlandóság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az -nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Motorgyártás válaszolja meg Önnek: 013344