www.cvonline.hu

Műszakvezető (Mór)

  • A hirdetés 226 napja lejárt

  Legyünk együtt sikeresek!

 Multinacionális autóipari termékeket beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Termelési terv megvalósításának biztosítása;
A termelésvezető munkájának támogatása, részvétel a folyamatok fejlesztésében;
Beosztottak hatékony koordinálása, termelés szervezése;
Dolgozók motiválása, megfelelő munkalégkör kialakítása, fenntartása;
Termelési adatok szolgáltatása, értékelések, riportok elkészítése;
Részvétel a módszerek kidolgozásában, munkafolyamatok oktatásában.

Követelmények:

Középfokú végzettség
Társalgási angol nyelvtudás
Min. 2-3 év releváns tapasztalat
3 műszakos / folyamatos munkarend vállalása
MS Office tudás

Munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
Fejlődési lehetőség
Stabil vállalati háttér

Ideális pályázó:

Határozott fellépés, kiemelkedő együttműködési készség

Helyek Mór
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Hegesztő gépbeállító - Mór (Referenciaszám: NB-1911)

Man at Work Kft.

Feladatok: Szerszámcserék és átállások végreha...
Mór