www.cvonline.hu

Műszakvezető (mechanikai területre)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1036488

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐ
(mechanikai területre)

Feladatok

  • A meghatározott termelési terv minőségi, mennyiségi és hatékonysági mutatóinak teljesíttetése
  • A kijelölt területen dolgozó operátorok, javítók: vezetése, felügyelete és irányítása a kijelölt instruktorokon keresztül, szükség szerinti oktatása, képzése
  • A munkautasításnak megfelelő munkavégzés ellenőrzése
  • A munkahelyi rend, fegyelem, valamint a munkavédelmi-, tűzvédelmi- és környezetvédelmi szabályok, előírások betartása, betartatása
  • Beosztott dolgozók időszakos és folyamatos tréningezése (pl. munkavédelmi tréning)
  • Együttműködik a társterületek képviselőivel

Elvárások

  • Minimum középiskolai végzettség, mechanikai végzettség előnyt jelent
  • Min. 1 év mechanikai gyártási tapasztalat, 3 év termelésvezetési gyakorlat
  • Az adott terület munkafolyamatainak ismerete, a kapcsolódó társterületek tevékenységének vázszerű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismere, BaaN rendszer ismerete előnyt jelent
  • Magas stressztűrő képesség, jó szervező képesség
  • Önálló, döntésképes, határozott személyiség
  • Angol nyelvismeret előny

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése