www.cvonline.hu

Műszakvezető - Kőröstetétlen

  • Company_icon Kőröstej Kft.
  • Location_icon Kőröstetétlen, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál, csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is sikereink részese!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr. Egyedülálló technológiával és magas színvonalú berendezésekkel felszerelt gyáraiban kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens 36 országába exportál Hajdú, Buda, Róna és más, számos országban keresett márkanevek alatt. Cégünk lendületes fejlődésének eredményeként csapatunkba jelenleg

Műszakvezető

munkakörbe keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársakat Kőröstetétleni gyártó üzemünkbe.

Az új kolléga feladata segíteni a dinamikusan növekedő gyártó üzem vezetését, a technológiai előírások betartása mellett a termelés hatékonyabbá tételét és a termelési egység termelékenységi céljainak, a határidőknek és a minőségi követelményeknek az elérését.

Feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó termékgyártó és csomagoló műszakok irányítása, ellenőrzése
  • Technológia, valamint a termék előállítás felügyelete
  • Biztosítja, hogy az adott műszakban - a receptúráknak megfelelően - legyártásra kerüljenek a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel
  • Munkaidő-keretnek és a termelési igényeknek megfelelő optimális munkaidő-beosztás készítése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Több éves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett csoportvezetői / műszakvezetői tapasztalat
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Élelmiszeripari szakirányú közép-, ill. felsőfokú végzettség
  • Tejiparban szerzett tapasztalat, sajt gyártás technológiájának ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy kiemelten sikeres és gyorsan növekvő vállalat munkatársaként egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, a cég növekedésével együtt járó izgalmas kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Stabil vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (utazási hozzájárulás, teljesítmény bónusz, dolgozói biztosítás, év végi jutalom)

Munkavégzés helye: Kőröstetétlen, (Pest megye)

Szívesen készítenéd Te a világ talán legkedveltebb magyar sajtjait?
Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak, ne habozz! Jelentkezz fényképes magyar nyelvű önéletrajz beküldésével a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen!

Helyek Kőröstetétlen
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Élelmiszeripari mérnök, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol