www.cvonline.hu

Műszakvezető-Kecskemét környéke

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.05.28.
Hirdetés azonosító: 933017
lejárt

Műszakvezető kollégát keresünk Kecskemét környéki termelővállalathoz

Feladatok:

  • Termelés, gyártás operatív megszervezése
  • Az irányítása alá tartozó munkavállalók feladatának megtervezése, kiadása, ellenőrzése
  • Anyagmozgatás
  • Az elkészült készáruk nyilvántartása és könyvelése
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Elvárások:

  • középfokú végzettség, előny: műszaki végzettség
  • német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • targonca vezetői engedély
  • SAP ismeret
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkavégzés
  • előrelépési lehetőség
  • utazási kötlségtériítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címre a pozíció pontos megjelölésével: Műszakvezető-Kecskemét környéke

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu