www.cvonline.hu

Műszakvezető kávézóba

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1153752

Multinacionális partnerünk belvárosi kávézójába, igényes környezetbe keres munkatársakat az alábbi munkakörbe hosszútávra
Feladatok:

  • A zárás és a nyitás feladatainak elvégzése, ellenőrzése
  • A kávézó kifogástalan üzemeltetésének biztosítása
  • A kávézóban dolgozó munkatársak munkájának a segítése, irányítása és ellenőrzése
  • Áruátvételkor minden beérkező tételt szakszerű átvétele
  • Az árukészlet menedzselése, készlethiány esetén intézkedés
  • A következő napi beosztás a forgalom figyelembevételével történő módosítása, ha szükséges
  • Műszak végén az aznapi forgalomnak megfelelő összeggel való elszámolás

Elvárások:
  • Legalább középiskolai végzettség
  • Felszolgálóként szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Juttatások:
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség, nem csak szezonra
  • Béren felüli juttatások
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest