www.cvonline.hu

Műszakvezető - INTS/9/18

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Szabolcs-szatmár-bereg megyei csomagolóeszközgyártó partnercégünk keres munkatársat Műszakvezető pozícióba

Feladatok:

  • A műszakban dolgozók (12-15 fő) munkájának irányítása, szervezése
  • A dolgozók motiválása
  • Üzemben tűzvédelmi, munkavédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • A rend, tisztaság megtartása

Elvárás:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség vagy műszaki beállítottság
  • Vezetői tapasztalat (preferáltan hasonló területen)
  • 3 műszak vállalása
  • Kitűnő kommunikációs-, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Rugalmasság

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót és a referenciaszámot!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő