www.cvonline.hu

Műszakvezető Herceghalomra

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Partnercégünk részére új kollégát keresünk herceghalmi munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Feladatok:

-          műszak munkafolyamatainak tervezése, szervezése

-          munkatevékenység ellenőrzése

-          munkafelügyelet

Elvárások:

-          logisztikai végzettség

-          minimum 3 év releváns munkatapasztalat

-          magas szintű precizitás

-          megbízhatóság

-          csoport vezetésére való alkalmasság

Amit kínálunk:

-          kiemelkedő bérezés

-          ingyenes munkába járás lehetősége céges buszjáratokkal

Munkaidő:

-          12 óra

-          2 műszakos munkarendben (08:00-20:00, 20:00-08:00)

Munkavégzés helye:

-          Herceghalom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció és fizetési igénye megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő