Innovatív, piacvezető, ipari gyártópartnerünk részére keresünk

MŰSZAKvezető (hegesztési terület)

(HF 9-6405)

munkatársat.

Feladat:

  • Daraboló és hegesztő üzem (60-70 fő) munkájának napi szintű irányítása,
  • Lemezek, darabolt szelvények, hidegalakított termékek gyártási folyamatainak szervezése,
  • Üzemi készülékek műszaki állapotának ellenőrzése,
  • Technológiai fejlesztésekben aktív részvétel,
  • Napi kapcsolattartás a termelés vezetővel és az ügyvezetővel.

Elvárások:

  • Műszaki végzettség,
  • Min. 3 év gépipari termelésirányításban, fémmegmunkálás területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Hegesztési technológiai ismeretek,
  • CNC gépek üzemeltetésében gyakorlat,
  • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség akár 1-1,5 éven belül.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát küldje a „HF 9-6405”-es referenciaszám és pozíció feltüntetésével az alábbi email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger

Lakatos

HSA Kft.

Lakatos Feladatok: A vállalat gépparkjában kele...
Heves

Termékvizsgáló hegesztési ismeretekkel - Karosszériaüzem

AUDI HUNGARIA Zrt.

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik á...
Győr