www.cvonline.hu

Műszakvezető (GY-M-S)

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Műszakvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Minőségi célok, a jó minőségű termelés megvalósítása
  • A rábízott műszak munkájának koordinálása a minőségi, biztonsági, termelékenységi elvárások figyelembe vétele mellett
  • A műszak napi munkájának koordinálása a gyártási terv alapján, a többi műszakvezetővel összehangoltan
  • Új termékgyártásoknál és mintagyártásoknál való részvétel
  • Csoportvezetők betanítása, motiválása, munkájuk koordinálása
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások magas fokú betartása és betartatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük megjelölni a pozíció pontos megnevezését!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő