www.cvonline.hu

Gépipari gyártópartnerünk részére keresünk

MŰSZAKVEZETŐ (FORGÁCSOLÓ VAGY SZERKEZETGYÁRTÓ ÜZEM)

 (HF 10-6882)

munkatársat.

Feladatok

  • A szerkezetgyártó üzem / forgácsoló üzem munkájának napi szintű irányítása, felügyelete,
  • Műszaki vezetés,
  • 12 munkatárs irányítása 3 műszakban (de a műszakvezető nappalos, 1 műszakban dolgozik!).

Elvárások

  • Gépész technikus végzettség (gépészmérnök előny),
  • Gyártó cégnél szerzett műszakvezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag,

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Észak- Bács-Kiskun megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar, angol és német nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6882"-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése