www.cvonline.hu

Műszakvezető (faipari)

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 830957
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal  gyékényesi partnercégünk részére keresünk  munkatársat hosszú távra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Műszakvezetés
  • Termelés tervezése
  • A termelés minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • A termeléssel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatvezetői és jó kommunikációs képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete