www.cvonline.hu

Műszakvezető (Északnyugat-Magyarország)

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Északnyugat-Magyarországon tevékenykedő multinacionális élelmiszeripari megbízó Partnerünk részére keresünk határozott, vezetői vénával megáldott, precíz, pontos munkavégzésű, jó problémamegoldó képességgel rendelkező Műszakvezető kollégát az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Napi operatív feladatok és műszakok, közvetlen beosztottak irányítása
  • A termelés folyamatainak folyamatos optimalizálása, fejlesztési javaslatok tétele
  • Termelés állandó nyomon követése, felmerülő problémák esetén a lemaradások csökkentése
  • Az átállások és a hozzá tartozó feladatok átfutási idejének folyamatos csökkentése
  • A vevői elvárásoknak megfelelő minőség biztosítása, hatékony anyag-, idő- és létszámgazdálkodás biztosítása
  • Munkautasítások és balesetvédelmi utasítások szigorú betartatása
  • Napi szintű folyamatauditok végrehajtása, javító és megelőző intézkedések meghozatala
  • A munkafolyamatok és a termelési dolgozók folyamatos fejlesztése
  • Munkakörnyezet alakítása és állagmegóvása
  • Szoros együttműködés a termeléstervezéssel és gyártás-előkészítéssel

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • Minimum 3-5 éves, hasonló területen eltöltött tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol, vagy német nyelvismeret előny
  • Vezetői véna, vezetői képesség megléte
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Határozottság, jó konfliktuskezelési képesség
  • Sikerorientált, pozitív, felelősségteljes személyiség
  • Elemzőképesség, komplex gondolkodásmód, jó problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.