www.cvonline.hu

Műszakvezető (Eger környéke)

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója Eger környéki partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Műszakvezető

Feladatok:

  • A termelés folyamatosságának biztosítása, optimalizálása
  • A termelési célkitűzések elérése, napi elvárt darabszámok teljesítése
  • A minőség figyelemmel kísérése, a selejtszázalék elvárt szint alatt tartása
  • Műszak munkájának, folyamatainak elindítása és ellenőrzése, műszakszervezés, műszak átadás-átvétel
  • A vállalatnál érvényes előírások (munka-, tűzvédelem, munkaügyi, üzemi rend, munkautasítások, műszaki dokumentáció stb.) betartása és betartatása

Elvárások:

  • Termelő vállalatnál szerzett műszak- vagy csoportvezetői tapasztalat
  • Középfokú, fémipari, műszaki végzettség
  • MS Outlook és Excel alkalmazások ismerete
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Minőségszemlélet
  • Kreatív, problémamegoldó személyiség
  • Magas szintű felelősségvállalás és feladatteljesítés
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal

Előny:

  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Versenyképes fizetés
  • Céges buszjáratok az alábbi településekről:

Aldebrő, Bükkszék, Bükkszenterzsébet, Eger, Egerbakta, Erdőkövesd, Feldebrő, Istenmezeje, Kál, Kápolna, Mátraderecske, Parád, Parádsasvár, Pétervására, Recsk, Sirok, Sirok-Kőkútpuszta, Szajla, Szentdomonkos, Tarnalelesz, Tarnaszentmária, Terpes, Tófalu, Váraszó, Verpelét

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő