www.cvonline.hu

Műszakvezető (Debrecen) (INTS/11/17)

  • A hirdetés 370 napja lejárt

Debreceni partnerünk részére keresünk Műszakvezető munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

•        10 - 50 fő vezetése/irányítása és a dolgozók hatékony munkájának támogatása

•        Létszámtervezés

•        Szoros együttműködés a logisztikával, minőségbiztosítással és karbantartással

•        Napi/heti termelési terv végrehajtása, a vevői igények alapján optimalizálása

•        A termékek folyamatos anyagáramlásának és azonosíthatóságának biztosítása az egyes termelési egységek között

•        Termelés előkészítése a következő műszak számára

•        Folyamatos alapanyag-ellátás biztosítása a termelési területek számára

•        Dokumentációk ellenőrzése

•        A munka- és tűzvédelmi, valamint környezetvédelmi szabályok munkavállalókkal történő betartatása, az üzemi rend biztosítása

•        Riportok készítése a Management, Termelésvezető, Csoportvezető felé

Elvárások:

•        Minimum középfokú műszaki végzettség

•        Multinacionális termelő vállalatnál, hasonló területen szerzett tapasztalat

•        Több műszakrend vállalása

•        Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

•        Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

•        B kategóriás jogosítvány

•        angol vagy német társalgási szintű ismerete

•        LEAN / KAIZEN filozófia ismerete, gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

•        Versenyképes fizetés

•        Munkába járási támogatás

•        Céges telefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol