www.cvonline.hu

Műszakvezető (CVO_14/10_GU_SchL)

  • A hirdetés 801 napja lejárt

www.hubner–hungary.com

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma több mint 550 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

Szervezési feladatok:

  • Megbízásokhoz kötődő termelési folyamatok tervezése, irányítása, határidők betartatása.
  • A műszakra vonatkozó emberi erőforrások tervezése és területi elosztása.
  • Koordinálási feladatok: karbantartás-javítás, nyersanyagellátás, gyártási folyamatok.
  • Rendszeres minőség- és folyamatellenőrzés.
  • Műszakátadás irányítása, információáramlás biztosítása.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása.

Vezetési feladatok:

  • A hozzá tartozó műszakban dolgozó munkatársak (40-50 fő) és csoportvezetők szakmai és diszciplináris irányítása.

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy min. 5 éves, elsősorban gumiiparban szerzett munkatapasztalat.
  • Legalább 3 éves, munkatársak irányításában szerzett vezetői tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés, flexibilitás, problémamegoldó képesség, csapatszellem, érdekérvényesítési képesség, eredményorientált személyiség.
  • Műszakos munkarend vállalása.
  • MS-Office ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer (SAP ismerete).
  • Német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is.

Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat magyar és német vagy angol  nyelven a hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címekre várjuk.

HÜBNER-H

 Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő