www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (csomagolási terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 839678

Link megjelenítéseimages/editor/20080319161811.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációval vívta ki. Magyarországi gyártóvállalata további bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Létszám ellenőrzése műszakkezdéskor
  • Munkára alkalmas állapot ellenőrzése
  • Munkakiosztás
  • Priorizált tételek kezelése
  • Kapcsolattartás művezetővel
  • Munkaadó érdekeinek képviselete

ELVÁRÁSOK

  • Érettségi
  • Multinacionális gyártóvállalatnál csomagolási területen műszakvezetőként szerzett több éves tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Nagyon modern, tiszta munkakörnyezet
  • Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest (Dél-Pest)

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ (csomagolási terület), Budapest (Dél-Pest)

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: viktoria.ruff.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése