www.cvonline.hu

Műszakvezető (Autóipari termelés)-Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 898674
lejárt

Somogy megyei autóipari, termelő Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszakvezető

Ref.877

Partnercégünk hosszú évek óta, igen magas színvonalat képviselve szolgálja megrendelőit autóipari területen.

A munkakör fő célja: A termelésben dolgozó kollégák munkájának irányítása, feladataik koordinálása.

Feladatok:

  • A termelési folyamatok felügyelete
  • A műszakban dolgozó beosztott kollégák munkájának irányítása és értékelése
  • Alapanyagok megrendelése
  • A minőségi termelés biztosítása
  • Problémák esetén javaslatok kidolgozása, intézkedések tétele
  • A munkahelyi biztonság és ideális munkakörülmények felügyelete, kidolgozása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (Középiskola, technikum)
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Termelésben, kisebb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Stratégiai szemlélet
  • Eredményorientált személyiség
  • Folyamatszemlélet, kiváló kommunikációs készség

Amit Megbízónk ajánl:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Felelősségteljes beosztás
  • Önálló munkavégzés
  • Kiemelt juttatási rendszer

A munkavégzés helye:

  • Marcali

Az állás, munka területei:

  • Gyártás/termelés
  • Autóipar

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Az e-mail tárgymezőjében kérjük tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu