www.cvonline.hu

Műszakvezető autóipari beszállító cég

  • A hirdetés 753 napja lejárt

Az Eckerle Automotive Bóly Kft. azonnali belépéssel az alábbi pozícióba keres kollegát:

Műszakvezető

A jövendő munkatárs feladatai:

  • A műszak tevékenységének és a műszakban dolgozó munkatársak munkájának irányítása
  • A minőség, a hatékonyság és a teljesítmény folyamatos nyomon követése
  • Javaslattétel folyamatok optimalizálására
  • Riportálás a terület vezetője felé

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Termelő vállalatnál csoportvezetőként, műszakvezetőként szerzett legalább   2-3 éves gyakorlat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló vezetői készségek
  • Nyitottság kihívást jelentő, kreatív feladatok elvégzésére

Előnyként értékeljük az alábbiakat:

  • Német nyelvtudás
  • Autóipari beszállítói cégnél szerzett tapasztalat
  • Műszaki vagy szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikusan fejlődő cég, stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok, karrier lehetőség
  • Magas technológiai színvonalú, innovatív gyártókörnyezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy sikeres, nemzetközi cég munkatársa lenni, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű fényképes önéletrajzát – a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre.

Eckerle Automotive Bóly Kft.

Bank János

7754, Bóly Dobó u.32.

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar