www.cvonline.hu

Műszakvezető (AS01)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Fejér megyei cég megbízásából keresünk

Műszakvezető

munkatársat.

Pozíció azonosító: MV

Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • 30 fő vezetése, irányítása és a dolgozók hatékony munkájának támogatása;
  • Létszámtervezés;
  • Szoros együttműködés a logisztikával, minőségbiztosítással;
  • Napi/heti termelési terv végrehajtása, a vevői igények alapján optimalizálása;
  • Termelés előkészítése a következő műszak számára;
  • Folyamatos alapanyag-ellátás biztosítása a termelési területek számára;
  • Dokumentációk ellenőrzése.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettsége;
  • Autóipari, hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Több műszakrend vállalása;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előny

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Angol vagy német társalgási szintű ismerete.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol