www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 952904
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Alumíniumból készült öntvények nagynyomásos technológiával történő gyártásával illetve megmunkálásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk ceglédi lakóhellyel rendelkező kollegát az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKVEZETŐ (AB)

Feladatok:
  • 20-40 fő irányítása
  • Feladatok kiosztása és számonkérése, darabszámok betartatása,
  • Gyártási ütemterv készítése,
  • Gyártási adatszolgáltatás, lejelentés a vállalatirányítási rendszerben,
  • Folyamatoptimalizálás,
  • Kisebb javítási munkák elvégzése, gépek beállítása, a termékváltások leszervezése.

Elvárások:
  • Fémipari alapismeretek,
  • Termelésben szerzett tapasztalat,
  • Ceglédi vagy Cegléd közeli lakóhely
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • CNC gépek programozásának ismerete előnyt jelent,
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Cegléd

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest