www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (7143)

  • A hirdetés 608 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Műszakvezető

Elvárások:
•Érettségi, illetve azzal egyenértékű szakmai tapasztalat.
•Egy év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
•Alapfokú angol nyelvismeret előnyt jelent

Feladatok:
•A termelés irányítása az adott műszakban, a termelés folyamatos ellenőrzése
•Kapcsolattartás az előző műszak műszakvezetőjével és a társosztályokkal, valamint a munkavállalókkal
•Előző és következő műszak termelésének átadása-átvétele, a termeléssel kapcsolatos adatok, dokumentumok átadásával
•A termeléshez szükséges anyagok meglétének ellenőrzése, a hiányzó anyagokból utánrendelés
•A termeléshez kapcsolódó műveleti utasítások elvégzésének és pontos betartásának ellenőrzése
•A termelés folyamatos ellenőrzése, fegyelem megtartása.
•Napi műszakjelentések készítése
•A termelési folyamat közben keletkezett selejt alkatrész, selejt késztermék összegyűjtése, selejtezési kérelem készítése.

Amit ajánlunk:
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség
•Belső képzésekben való részvétel
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónuszrendszer
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok Budapestről és a környező településekről

Munkavégzés helye:
•Délnyugat Pest megye
•Céges buszok

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Műszakvezető”.
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857