www.cvonline.hu

MŰSZAKVEZETŐ (3 MŰSZAKOS MUNKAREND)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1039855

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A munkavállalók irányítása az adott termelési területen
  • A területét érintő gyártási terv biztosítása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • A termékek folyamatos anyagáramlásának és azonosítottságának biztosítása az egyes termelési egységek között
  • A munka- és tűzvédelmi, valamint környezetvédelmi szabályok munkavállalókkal történő betartatása, az üzemi rend biztosítása
  • Üzemzavar esetén a karbantartás értesítése
  • Riportok készítése a Management, Termelésvezető felé
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (létszámterv készítés, jelenléti ív nyomonkövetés, szabadságok kiadása)

Elvárások

  • Középfokú végzettség, fémipari, fémfeldolgozási ismeretek
  • Gyártó cégnél szerzett műszakvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önállóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Vezetői ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, precízség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ (3 MŰSZAKOS MUNKAREND), Veszprém megye