www.cvonline.hu

Műszakvezető – Kőröstetétlen

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó termékgyártó és csomagoló műszakok irányítása, ellenőrzése
  • Technológia, valamint a termék előállítás felügyelete
  • Biztosítja, hogy az adott műszakban - a receptúráknak megfelelően - legyártásra kerüljenek a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel
  • Munkaidő-keretnek és a termelési igényeknek megfelelő optimális munkaidő-beosztás készítése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (ÉLELMISZERIPARI szakirányú képesítés előnyt jelent)
  • Több éves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett csoportvezetői/műszakvezetői tapasztalat (A sajt gyártás technológiájának ismerete előny!)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér, érdekes és sokrétű termékkör
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Étkezési/utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: KŐRÖSTETÉTLEN

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest (Kőröstetétlen, Magyarország)
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő