www.cvonline.hu

Műszakvezető – Hajdúböszörmény

  • A hirdetés 214 napja lejárt

Feladatok:

  • A felügyelete alá tartozó termékgyártó és csomagoló műszakok irányítása, ellenőrzése,
  • Technológia, valamint a termék előállítás felügyelete,
  • Biztosítja, hogy az adott műszakban - a receptúráknak megfelelően - legyártásra kerüljenek a termelési tervben meghatározott mennyiségű és minőségű termékek,
  • A napi gyártási folyamatok megszervezésében közreműködés a többi műszakvezetővel és a termelési vezetővel,
  • Munkaidő-keretnek és a termelési igényeknek megfelelő optimális munkaidő-beosztás készítése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete,
  • Termeléshez kapcsolódó jelentések elkészítése.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (ÉLELMISZERIPARI szakirányú képesítés előnyt jelent),
  • Több éves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett csoportvezetői/műszakvezetői tapasztalat (A sajt gyártás technológiájának ismerete előny!),
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség,
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megfelelő higiéniai szemlélet,
  • Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség,
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség,
  • SAP ismeret előnyt jelent.

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér, érdekes és sokrétű termékkör,
  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Étkezési/utazási hozzájárulás.

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Debrecen
Hajdúböszörmény
Balmazújváros
Hajdúnánás
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő