www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.03.
 Hirdetés azonosító: 1068041
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MŰSZAKOS TRÉNER

Feladatok:

  • A munkautasítások és termékek leoktatása a soron dolgozó direkt munkavállalók részére.
  • A területeken és az utasításokban végbemenő változások nyomon követése és frissítő oktatások megtartása.
  • A  munkavállalók vizsgáztatása.
  • A direkt munkavállalók kompetenciáinak fejlesztése.
  • Adminisztráció

Közvetlen felettes: Műszakvezető

Szakmai felettes: Vezető tréner

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Min. 2 éves elektronikai termelésben szerzett tréneri tapasztalat
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Alapbéren felül kiemelkedően magas cafeteria juttatás
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer
  • A feladat ellátásához szükséges képzést biztosítjuk
  • Céges busz

Amennyiben állásunk felkeltette érdeklődését kérem küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségünk valamelyikére: E-mail cím megjelenítése

Cím: Sanmina-SCI Magyarország Kft. 2800 Tatabánya, Kóta József u. 2.