www.cvonline.hu
Műszakos termelésvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.13.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1026087
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Könnyűiparban tevékenykedő, multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

- A termelésben dolgozó kollégák irányítása és fejlesztése műszakvezetőkön keresztül.
- Részvétel a csapatába tartozó kollégák betanításában, fejlesztésben
- Rendszeres riportálás a termelési vezetőnek
- Társterületekkel való aktív együttműködés. (logisztika, minőségbiztosítás, karbantartás)
- Folyamatok fejlesztésében történő aktív közreműködés
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények
Követelmények:
- Legalább 5 év termelésben szerzett vezetői tapasztalat
- Középfokú, lehetőleg műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
- Alapfokú angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs képesség és motiváltság
- 3 műszakos munkarend vállalása
- Jó műszaki affinitás

Amit a cég kínál:
- Kiemelkedő bérezés
- Modern munkakörnyezet

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő és adminsztrációs feladatok

Trenkwalder Kft

Gépkezelő operátorokat keresünk világszínvonalú...
Jász-Nagykun-Szolnok

Betanított fémipari munkatárs

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesz...
Bács-Kiskun

Raktáros-csomagoló

Bács-Kiskun